Ідентифікація: Реєстрація

» » Фітнес для вагітних

Фітнес для вагітних

13-08-2013, 15:48 Новини Прочитано: 2 763
Фітнес для вагітнихФітнес для вагітнихФітнес для вагітнихФітнес для вагітнихФітнес для вагітних
Набираємо групу майбутніх мамочок
"гімнастика для вагітних"


 
 
 
Привіт тому, хто читає зараз цю інформацію! smile
Ось уже протягом восьми років ми активно працюємо із майбутніми мамусями, адже Вагітність неймовірний фізіологічний стан, природна і шляхетна місія жінки – продовження роду. І саме тому вправи які пропонуються на наших заняттях підбирались з особливою ретельністю та натхненням, на основі особистого досвіду та рекомендацій різних інструкторів і лікарів. Зокрема методика Володимира Калабіна, яка користується популярністю у Росії і тільки зараз матиме місце і в Україні, досвід та підхід Андрія Липень,інструктора з йоги який успішно працює в Білорусії допомагаючи вправами щасливо пройти період вагітності, Грищенко В.І. академік, професор Харківського медичного Університету, також ми взяли до уваги вказівки жінок з якими займалися в період вагітності і звичайно древні знання аюрведи та хатха-йоги.
Як тренер, що спеціалізується на вправах для вагітних і володіючи чималим досвідом роботи по навчанню і тих, хто є у відмінній фізичній формі,і тих чия фізична форма не є відмінною, я добре зрозуміла зміни і незручності, які жінка відчуває у період вагітності. Тому регулярне виконання вправ за нашою методикою, як показала восьмирічна практика та позитивні відгуки жінок які уже займалися і щасливо народили, є особливо цінним під час вагітності, адже ні для кого не секрет, що фізичні вправи зміцнюють весь організм, покращують роботу серцево-судинної й інших систем, що забезпечують повноцінне насичення організму киснем, що так необхідне для внутрішньоутробного розвитку плоду.
Методика запропонована нами розроблена таким чином, що навіть ті жінки які ніколи не займалися фітнесом, або йогою і не вели фізичноактивного життя , зможуть користуватися полегшеними варіантами виконання вправ і у меншій кількості повторів.
Отже, практикуйте і допоможіть собі перетворити вагітність у прекрасний період Вашого життя. Рухайтесь, будьте впевнені у своєму прекрасному тілі і саме головне, насолоджуйтесь вагітністю! Щастя Вам НАМАСТЕ :0)

Набір групи проводиться за номером телефону 097 720 59 01 Ліля fellow
уникальные шаблоны и модули для dle
Теги:

comments powered by Disqus