Ідентифікація: Реєстрація

» » Нова хвиля фітнесу - jumping

Нова хвиля фітнесу - jumping

11-10-2012, 10:33 Новини / Фітнес Прочитано: 7 412
Вперше в Тернополі спортивний клуб Energy відкриває нову хвилю фітнесу jumping!
Кількість батутів обмежена. Запис в групу за телефоном: 097-720-5901.


Стрибки на батуті - це дивовижна річ, за допомогою якої можна схуднути й у той же час ... відпочити і розважитися - це батут. Стрибки на батуті неспроста користуються великою популярністю серед любителів фітнесу: всього 8 хвилин занять замінюють 3 км бігу, 20 хвилин стрибків - 1 година вправ на степі. При цьому ви не відчуваєте втоми, а, навпаки, відчуваєте приплив сил і позитивної енергії!

У багатьох з нас батут асоціюється з веселим надувним атракціоном для дітей. Насправді, батут для фітнесу представляє собою сітку, натягнуту на раму, що стоїть на стійках. Відштовхуючись від сітки й підстрибуючи, ми високо злітаємо завдяки її властивостям амортизувати. Батути бувають професійними та аматорськими. На професійних батута тренуються спортсмени, вони використовуються в гімнастичних залах з дуже високими стелями. Аматорські батути призначені для занять фітнесом в будь-яких умовах. Від професійних вони відрізняються розмірами і матеріалом виготовлення.

Стрибки на батуті відносяться до аеробних навантажень і допомагають ефективно боротися із зайвою вагою. 30 хвилин бігу можна замінити 10 хвилинами стрибків на батуті, при цьому не буде шкідливим навантаження на колінні суглоби і хребет. За короткий термін ви приведете в порядок фігуру, зміцните хребет і суглоби, позбудетеся від плоскостопості, розвинете координацію, гнучкість і витривалість.

Крім усього цього, стрибаючи, ви зможете насолоджуватися неймовірним відчуттям польоту і легкості, отримувати заряд позитивних емоцій. Стрибати на батуті зовсім не нудно! Ви можете здійснювати будь-які рухи, які тільки прийдуть вам в голову: відскоки, перевороти, біг - все буде на користь. Крім того, існують спеціальні вправи на батуті, які допомагають підтягти живіт, поліпшити форму стегон і сідниць, зміцнити м'язи ніг і спини. Нещодавно топ-модель Хайді Клум у своєму інтерв'ю зізналася, що в якості основного тренування для підтримки відмінної форми вона вибирає саме стрибки на батуті і радить всім стрибати побільше!

Якщо вас стомлюють одноманітні заняття в спортзалі, набридло намотувати кілометри на біговій доріжці, а ранкова зарядка сниться в страшному сні, стрибки на батуті - те, що вам потрібно. Цей, відносно новий, вид фітнесу підходить людям будь-якого віку і рівня підготовки. Доведено, що щоденні стрибки на батуті протягом 20 хвилин уповільнюють процес старіння. Це свідчить експеримент, проведений в Каліфорнії відомим фізіологом Джеймсом Уайт.

Лікар запропонував групі літніх жінок, ведучих пасивний спосіб життя регулярно виконувати стрибки на батуті. Після цього, було виявлено, що ці жінки дуже швидко скинули вагу, позбулися від мішків під очима і зморшок, помолодшали. Справа в тому, що регулярні вправи на батуті сприяють активному виведенню шлаків і токсинів з організму. Адже саме токсини, накопичуючись через малорухливий спосіб життя, роблять на нас руйнівний вплив, прискорюючи процеси старіння. Стрибки на батуті забезпечують правильний рух лімфи, яка і виводить шкідливі шлаки. 

Стрибки на батуті - прекрасне заняття не тільки для тіла, але і для душі. Радіючи від неймовірного відчуття польоту і легкості, ми стаємо молодшими і щасливішими, починаємо з легкістю дивитися на проблеми, по-іншому ставитися до себе і оточуючих. Вся справа в ендорфіні, гормоні радості, яких нам так не вистачає в повсякденному житті. Стрибаючи під веселу музику, ми змінюємо на краще не тільки нашу фігуру, але й наше життя![/quote]уникальные шаблоны и модули для dle
Теги:

comments powered by Disqus