Ідентифікація: Реєстрація

» » Пілатес

Пілатес

9-09-2012, 19:17 Новини Прочитано: 1 961
Поспішайте! Проводиться набір у групу пілатесу!

Пілатес - зміцнює і розтягує м'язи і сполучну тканину, сприяє збереженню правильної постави, підтримує м'язовий баланс тіла, а також механіку основних рухів. Деякі фахівці вважають гімнастику пілатес, за аналогією із системою вправ йоги, гімнастикою розуму і тіла, яка сприяє розвитку уваги і контролю.
Джозеф Пілатес був молодим австрійцем, який працював у військовому таборі інтернованих в Англії під час Другої світової війни. Саме тоді він приступив до реалізації того, що стане потім його власним методом омолодження та фізичного зміцнення. У 1926 році Пілатес іммігрував до Сполучених Штатів і разом зі своєю дружиною Кларою створив реабілітаційну студію в Нью-Йорку. Саме в цій студії молодий Пілатес розробив основні вправи, а також придумав кілька видів спортивного інвентарю для занять тим, що ми сьогодні знаємо як гімнастика за методом Пілатеса, або просто - пілатес.

Види та принципи гімнастики пілатес
Існує два основних види гімнастики пілатес: вправи на тренажерах і вправи на підлозі з використанням спортивних килимків або матів. Обидва типи гімнастики пілатес вимагають уваги і контролю, і мають на увазі максимальне ефективне використання свого подиху.
Ідея вправ пілатес на підлозі полягає у використанні власного тіла що чинить опір. Ці вправи, які зазвичай роблять лежачи на спині або на боці, призначені для зміцнення і розтяжки м'язів.

В основі гімнастики пілатес лежать шість основних принципів: точність, контроль дихання, плавність, центрування і концентрація. Деякі інструктори також включають в комплекс принципи «уяви» і «інтеграції». Ці принципи розраховані на те, щоб практикуючий проходив через процес тренування не поспішаючи і без негативних наслідків.

Заняття відбуваються у йога студії, що в тренажерному залі о 18.00 щопонеділка, по середах та п'ятницях.уникальные шаблоны и модули для dle
Теги:

comments powered by Disqus