Ідентифікація: Реєстрація

» » Алла Ляпандра

Алла Ляпандра

27-07-2010, 00:42 Тренери Прочитано: 2 057
Алла Ляпандра(1977)

інструктор йоги для дітей та початківців

Ціллю кожного заняття є фізичний розвиток дитини, а постійна практика йогічних поз та дихальних вправ допоможуть контролювати і помякшувати емоції малят, забезпечуючи повноцінний відпочинок і здоровий сон. Методика тренування зорієнтована в першу чергу на закладку м"язевої пам"яті про правильну поставу і укріплення м"язевого корсету, що так необхідно в період сидіння за партою.
Алла уважний, чуйний і веселий тренер, на заняття до якої діти біжать із задоволенням. Її методика побудована таким чином, що кожна дитина зацікавлена, задіяна та не обділена увагою, а веселі і розвиваючі ігри тільки допомагають ще більше розвинутись і розкритись внутрішньому світу малечі.
Також Алла є чудовий психолог. Відносно недавно практикує як інструктор йогу, але результати її особистої практики мають неймовірні результати. Вона активно бере участь у різних йога-навчаннях та постійно працює і вдосконалює себе. В такої позитивної, успішної та неймовірно енергійної йогіні тренуватися - це отримати не аби яке задоволення та результат. Відвідайте її тренування і ви станете краще і більше розуміти йогу.

Алла Ляпандра

Алла Ляпандра
.уникальные шаблоны и модули для dle
Теги:
comments powered by Disqus