Ідентифікація: Реєстрація

» » Йога з партнером

Йога з партнером

26-07-2010, 01:55 Йога Прочитано: 7 947
Хоча вправи йоги можна виконувати наодинці, деякі рухи краще виконувати у парі. Йога удвох – з другом, коханим або ж просто таким же як і ви шанувальником древньої культури – допомагає глибше зануритися в неї, навчитися краще розуміти її мудрість та інших людей. Йога пов’язує нас з нашим другим «я», з самим собою і усім світом. Займатися нею з партнером – дихати в унісон, допомагати і підтримувати один одного, – все це схоже на цікаву подорож, яка з’єднує нас разом із справжнім, реальним.

Коли ми вирішуємо наповнити йогою своє життя, це означає, що ми хочемо змінити сам спосіб життя. Справа ця не є простою – потрібно проявити силу волі, старання, та якщо поруч є однодумець готовий пізнати йогу на практиці, – нам є на кого опертись в прямому і переносному значенні, хто підбадьорить і допоможе рухатись далі. В цій подорожі вам необхідно освоїти нові грані складних поз, багато чому навчитися і ще більше зрозуміти, тож партнер стане джерелом натхнення, буде сприяти не зупинятися на досягнутому заради власного здоров’я і блага, заради того, щоб зробити життя яскравим і повноцінним.

Сама назва йога походить з санскритського «йюдж», яке буквально означає « союз», «єднання». Займаючись йогою в парі з кимсь, ми усвідомлюємо, що живемо у світі, який належить усім людям і нікому зокрема. Коли ми разом працюємо, коли нас поєднують схожі почуття що наповнють наші серця, все, що розділяє нас, трансформується у відчуття загальності, спільності з усім сущим.

Практика йоги збагачує наш духовний світ, позитивно впливає на наше ментальне та фізичне здоров’я, компаньйон допомагає краще зрозуміти самих себе, навчитись відчувати інших, поглиблюючи тим самим наші відносини. Партнерські зв’язки у йозі можуть приносити як радість і відчуття глибокої єдності, так і розчарування і страх. Тож, коли ви вступаєте з ким-небудь в союз для занять йогою, пізнайте суть його духовного буття.
Виконуючи йогу удвох, ми відроджуємо древню традицію гуру виховувати учнів. Саме по собі слово «асана» означає положення тіла під час виконання певної вправи і водночас зосередженість на своєму особистому всесвіті. Коли ж ми утримуємо асани, – то вчимося поєднувати фізичні рухи тіла з диханням. Робота з партнером ускладнює наше загальне завдання, допомагаючи разом з тим розуміти значущість єднання.уникальные шаблоны и модули для dle
Теги:
comments powered by Disqus