Ідентифікація: Реєстрація

» » Йога для дітей

Йога для дітей

26-07-2010, 01:55 Йога Прочитано: 5 043
Заняття його варто проводити з самого дитинства. Оволодівання йогою навчає дітей відкритості, соціальності, робить тіло більш чутливим та гнучким. Йога робить дітей більш здоровими, відкриває для них можливість перетворитись у щасливих дорослих людей.

У більшості з нас від народження пружне тіло, еластичні зв’язки, слухняні суглоби і сухожилля. Та з часом діти переймають у дорослих дурні звички, копіюючи в тому числі і неправильну поставу. Є багато п’ятирічних крихіток, які не можуть дотягнутися до носків.

Регулярна практика йоги, виконання розтяжок і дихальних вправ з малих років закладають основу здорового способу життя, роблять тіло більш гнучким, піддатливим.

Спробуйте зацікавити ваших дітей йогою, допомагаючи їм робити окремі вправи, підтримуйте їхнє бажання вивчати цю мудрість разом з іншими дітьми, ба – навіть із дорослими. Спостерігаючи за тим, як вони виконують пози, ви зможете побачити сильні і слабкі сторони їхнього тіла. Навчіть їх позам, які потребують інтенсивної розтяжки там, де виникає напруження.

Окрім зовсім очевидних фізичних переваг, йога також навчає дітей концентрувати увагу, зберігати рівновагу, вчить координації рухів, надає їм сили, наповнює життєвою енергією, розвиває силу волі, тобто дає все те, що необхідне для їх росту та розвитку. Займайтесь з дітьми в спокійній обстановці, де вам ніщо не заважатиме, не відволікатиме вашої уваги, щоб вони могли працювати творчо, проявляти ініціативу, активність, винахідливість. Йога завжди приносить дітям справжнє задоволення та радість.уникальные шаблоны и модули для dle
Теги:
comments powered by Disqus