Ідентифікація: Реєстрація

» » Аеробіка

Аеробіка

26-07-2010, 01:55 Танці Прочитано: 8 727
Пропонуємо всім бажаючим ознайомитись в нашому фітнес-клубі "ENERGY" (Україна, м.Тернопіль) з аеробікою. Це цікаві збалансованні програми тренувань, що гармонічно поєднують в собі елементи базової, танцювальної і step-аеробіки.

Танцювальна аеробіка спалює зайву вагу, зміцнює м'язи, особливо нижньої частини тіла, стимулює роботу серцево-судинної системи, покращує координацію рухів і поставу. Вона добре підходить і для дітей, і для молоді, і для людей похилого віку. Існують спеціальні комплекси вправ для вагітних жінок. Загалом аеробіка впливає на тіло комплексно, при цьому делікатно коректує форму ніг, розвиваючи потрібну групу м'язів.

Видів танцювальної аеробіки багато. Тренування, проводяться в швидкому темпі під музику, відповідну тому чи іншому стилю танцю. Розрізняють наступні виду аеробіки: фанк-аеробіка, сіті-джем, хіп-хоп, step-аеробіка, латін-аеробіка, джаз-модерн, афро-джаз і т.д.. Кожен може вибрати собі свій тип до смаку.

Протягом занять під динамічну музику виконуються швидкі і повільні, дихальні і шейпінгові вправи, стрибки і танцювальні рухи. Якщо ж навантаження буде менш високим, і якщо тривалість тренування не буде перевищувати хоча би сорока хвилин, схуднути аеробіка не допоможе.

Перш за все необхідно визначити мету та бажання. Після чого необхідно підібрати програму занять. Заняття достатньо прості та ефективні. Різноманітність варіацій вправ дозволяє задіяти максимальну кількість м'язевих груп, сприяє їх зміцненню, розвиває координацію, покращує поставу, сприяє зниженню ваги тіла і просто піднімає настрій.уникальные шаблоны и модули для dle
Теги:
comments powered by Disqus